Půjčovna lyží a ostatního zimního vybavení

Servis lyží

Testování lyží

Půjčovna elektrokol

Půjčovna horských kol

Půjčovna přívěsných vozíků za kolo

Půjčovna koloběžek

Servis horských kol

Půjčovna nosičů kol

 

Podporujeme:


Bobová dráha Janov n/N

Více informací zde.

 


Více informací zde.

Adler Ski Centrum s.r.o.


Vážení zákazníci,
Naše firma se nachází v samém centru Lyžařského areálu Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách. Od podzimu 2008 jsou naše prostory zrekonstruovány   v novém apartmánovém domě Nisa.
               
V letní sezóně se zabýváme půjčováním, servisem a prodejem horských kol. Na dobrodružné výlety po Jizerských horách nepotřebujete vlastní kola – rádi vám na vaše cykloputování zapůjčíme vybavení z naší půjčovny. Půjčujeme horská kola velikostí 21", 19", 17", dětská kola  velikostí 16“, 20“ a 24“, dětské sedačky Hamax.

Dále nabízíme dětské přívěsné vozíky za jízdní kola  Croozer Kid, Thule a nesmí chybět i vozík Croozer Dog - pro pejsky. Do vozíku půjčujeme pro děti ve věku 10-20 měsíců podpěru hlavy (BABY SUPPORTER) a pro děti do 10 měsíců vložku Croozer a Thule miminkovník. Můžeme Vám nabídnout i tažnou tyč Trail Gator s dětským kolem Galaxy 16". Dětské kolo lze zapůjčit též samostatně. Pokud chcete zažít nevšední zážitek z výletu, rádi Vám zapůjčíme tandemové kolo (dvoukolo).Nejlevnější půjčovna přívěsných vozíků za kolo v okolí. Více informací..

V roce 2014 jsme půjčovnu rošířili o koloběžky Kostka. Půjčujeme koloběžky Kostka Tour, Hill a pro děti modely Kid.

Samozřejmostí jsou v půjčovně i elektrokola různých modelů pro výlety dle Vašich představ. E-kola jsou vybavena kvalitními motory s umístěním ve středu nebo v náboji zadního kola. Díky výkonným bateriím je možnost na kole ujet 75km po Jizerských horách.

Náš servis jízdních kol je vybaven špičkovým nářadím Park Tool. Veškerý servis jízdních kol provádíme po dohodě se zákazníkem na počkání, nejdéle však do 24hodin.Více informací… Nejen prodej kol, ale také půjčovna jízdních kol je po každém zapůjčení řádně servisována. Veškerý prodej kol, předchází důkladný servis proškoleným servisním technikem, který má dlouholeté zkušenosti.   
         
V zimní sezoně je v naší prodejně v  provozu skiservis, půjčovna lyží a snowboardů. Dále prodáváme snowboardy, sjezdové lyže i běžky včetně příslušenství, vázání, lyžařské hůlky, doplňky. Pro ty z Vás, kteří si nechcete kupovat nové lyže, lyžařské boty nebo jiné vybavení na lyžování, je otevřena naše půjčovna lyží a snowboardů, která jistě uspokojí i náročné lyžaře a snowboardisty. Půjčujeme také doplňky pro lyžování jako jsou brýle, lyžařské helmy, obaly na lyže... v naší půjčovně Vám nabízíme široký sortiment carvingových lyží pro děti i dospělé.Dále pak běžek a samozřejmě veškeré vybavení, které k tomu náleží, tzn. vázání a boty značek . To vše již od 160 Kč za komplet na den.Více informací.. Samozřejmě při půjčení na více dnů je výhodnější cena.

Naší předností jsou zejména bezkonkurenční ceny na trhu v poměru ke kvalitě. Nabídka je koncipována tak, aby si vybral jak začátečník, tak i náročný lyžař. A navíc veškerá výzbroj prochází po každém půjčení pravidelným servisem. Toto vše je u nás možné i z pohodlí Vašeho domova s využitím internetové rezervace.Více informací… Tento systém jsme v naší firmě zavedli jako jedni z prvních na našem trhu. Lyže, snowbordy či jakékoliv další vybavení, které budete požadovat, tedy brýle, helmy, boty, vázání, hůlky a další, si vyberete v naší internetové půjčovně a my Vám sportovní potřeby zarezervujeme.
         
V poslední době rozšiřujeme služby v běžeckém lyžování. Zřídili jsme tescentrum běžeckých lyží Peltonen, Fischer a Rossignol, které si můžete vyzkoušet a následně koupit v naší kamenné prodejně v Bedřichově. Pokud zrovna nemáte cestu do Bedřichova tak můžete využít náš e-shop. Rozšířili jsme i služby v servisu běžeckých lyží a nabízíme různé druhy mazání nebo oprav lyží.
Těšíme se na Vaší návštěvu a doufáme že budete spokojeni s našimi službami.
S pozdravem
 Team ADLER 

 

 

 

Aktuální informace:

 

 


1.1.2020

Máme otevřeno každý den od 8.30 do 17.00.